Lysrör 15W 840 580Lm - 44 cm
Art.nr. 05758
Lysrör är en typ av ljuskälla som används för effektiv och jämn belysning i både privata och professionella installationer. Lysrör fungerar med hjälp av en gasurladdning i röret, som omvandlas till synligt ljus via en fluorescerande beläggning.
Art.nr. 05758
Art.nr. 6249138009
Art.nr. WOJ+22951
Art.nr. 121655
Art.nr. WOJ+22953
Art.nr. 151656
Art.nr. WOJ+22949
Art.nr. WOJ+22952
Art.nr. 2057809825
Art.nr. 16126478
Art.nr. 1867-2255
Art.nr. 5657823815
Art.nr. 5657020975
Art.nr. 5657823891
Art.nr. 152674
Art.nr. 152675
Art.nr. 5657026490
Art.nr. 151658
Art.nr. 151657
Art.nr. 80510
Art.nr. 16126479
Art.nr. 16156480
Art.nr. 122688
Art.nr. 121654