OSRAM LED G5 10W (21W) 3000K 849MM
Art.nr. 5657823853
Lysrör är en typ av ljuskälla som används för effektiv och jämn belysning i både privata och professionella installationer. Lysrör fungerar med hjälp av en gasurladdning i röret, som omvandlas till synligt ljus via en fluorescerande beläggning.
Art.nr. 5657823853
Art.nr. 2051122016
Art.nr. 5651181179
Art.nr. WOJ+22948
Art.nr. 2051002754
Art.nr. WOJ+22382
Art.nr. WOJ+22946
Art.nr. 2051002699
Art.nr. 2051005214
Art.nr. 16156481
Art.nr. 061651
Art.nr. 5657043538
Art.nr. WOJ+22950
Art.nr. 122673
Art.nr. 5021731295560
Art.nr. WOJ+22954
Art.nr. 4050300001647
Art.nr. 5651001534
Art.nr. 8727900918083
Art.nr. 5651582176
Art.nr. 5651303177
Art.nr. 2051005641
Art.nr. 5657062373
Art.nr. 2051000426