Cirkulärt lysrör 40W 827 3350Lm - Ø30,5 cm
Art.nr. 5651340156
Lysrör är en typ av ljuskälla som används för effektiv och jämn belysning i både privata och professionella installationer. Lysrör fungerar med hjälp av en gasurladdning i röret, som omvandlas till synligt ljus via en fluorescerande beläggning.
Art.nr. 5651340156
Art.nr. 16076474
Art.nr. 8051027982
Art.nr. 8711500631503
Art.nr. 8711500702777
Art.nr. 90776272
Art.nr. 8711500702661
Art.nr. 8711500702883
Art.nr. 60726229
Art.nr. 16126477
Art.nr. 2051002330
Art.nr. 2051005434
Art.nr. 5651341168
Art.nr. 2057810461
Art.nr. 15410288027606
Art.nr. 8727900918069
Art.nr. 5657062357