Parathom krona filament 470lm 4,8W/827 (40W) E14 dimbar
Art.nr. 5657044919
Hos Lysrörsbutiken hittar du LED-ljuskällor med E14-sockel för hem, företag och professionella installationer. Den här typen av ljuskälla används i många lampor där man vill ha stabil belysning, låg energiförbrukning och lång livslängd utan att ändra befintlig armatur.
Art.nr. 5657044919
Art.nr. 5657044825
Art.nr. 5657038271
Art.nr. 5657028919
Art.nr. 5657039843
Art.nr. 5657044922
Art.nr. 5657028922
Art.nr. 5657033467
Art.nr. 5657028935
Art.nr. 22367488
Art.nr. 5657033454
Art.nr. 5657045497
Art.nr. 5657017467
Art.nr. 5657045879
Art.nr. 5657045060
Art.nr. 5657045798
Art.nr. 5657033506
Art.nr. 5657033470
Art.nr. 5657033483
Art.nr. 5657033496
Art.nr. 5657038352
Art.nr. 5657045772
Art.nr. 5657038527
Art.nr. 5657045044