OSRAM LED STAR+ ClickDIM kronlampa 4W/827 (40W) E14 filament klar (470 lm)
Art.nr. 5657039092
Hos Lysrörsbutiken hittar du LED-ljuskällor med E14-sockel för hem, företag och professionella installationer. Den här typen av ljuskälla används i många lampor där man vill ha stabil belysning, låg energiförbrukning och lång livslängd utan att ändra befintlig armatur.
Art.nr. 5657039092
Art.nr. 5657033564
Art.nr. 5657038750
Art.nr. 5657038815
Art.nr. 5657017975
Art.nr. 250138
Art.nr. 5657022436
Art.nr. 236168
Art.nr. 226172
Art.nr. 5657017218
Art.nr. 5657044702
Art.nr. 5657044744
Art.nr. 5657038530
Art.nr. 5657044854
Art.nr. 18194123
Art.nr. 5657033182
Art.nr. 5657045552
Art.nr. 18184216
Art.nr. 18184122
Art.nr. 18184166
Art.nr. 5657044896
Art.nr. 5657038831
Art.nr. 225264