OSRAM Vintage 1906 LED kronljus 1,5W/825 (13W) E14 guld
Art.nr. 5657033441
Hos Lysrörsbutiken hittar du LED-ljuskällor med E14-sockel för hem, företag och professionella installationer. Den här typen av ljuskälla används i många lampor där man vill ha stabil belysning, låg energiförbrukning och lång livslängd utan att ändra befintlig armatur.
Art.nr. 5657033441
Art.nr. 784207
Art.nr. 784451
Art.nr. 784222
Art.nr. 784209
Art.nr. 784502
Art.nr. 784441
Art.nr. 784203
Art.nr. 784413
Art.nr. 784330
Art.nr. 5657065820
Art.nr. 5657055597
Art.nr. 5657038776
Art.nr. 19864301
Art.nr. 20337196
Art.nr. 5657033522
Art.nr. 2057809760
Art.nr. 5657045921
Art.nr. 5657039623
Art.nr. 5657039089