Cirkulärt lysrör 40W 827 3350Lm - Ø30,5 cm
Art.nr. 5651340156
Hos Lysrörsbutiken hittar du ett brett utbud av T5-lysrör och LED T5-rör för både bostäder, företag och tekniska installationer. T5-rör används i många moderna armaturer där det ställs krav på hög energieffektivitet, stabil drift och korrekt ljusfördelning. Sortimentet omfattar flera...
Art.nr. 5651340156
Art.nr. 8051027982
Art.nr. 2051002330
Art.nr. 2051005434
Art.nr. 5651341168
Art.nr. 15410288027606
Art.nr. 8727900918069
Art.nr. 5657062357