Ledvance DULUX LED D G24d-2 770lm 7W/840 EM+230V
Art.nr. 5657057744
Hos Lysrörsbutiken hittar du ett brett och professionellt utbud av Typ D (G24D) 2-stiftssockel samt tillhörande kompaktlysrör och ljuskällor för både privata och företagsinstallationer. Den här sockeltypen, även känd som G24D-sockel, 2-stifts kompaktlysrörssockel eller **D-sockel, är en av de vanligaste...
Art.nr. 5657057744
Art.nr. 2057805379
Art.nr. 2055403032
Art.nr. 20507213
Art.nr. 20507214
Art.nr. 20467210
Art.nr. 5655013492
Art.nr. 2055402318
Art.nr. 2055402826
Art.nr. 2055405098
Art.nr. 5655005057
Art.nr. 5655006315
Art.nr. 5655005895