Parathom Line klar 118 mm, 2452 lumen, 19W/827 (150W) R7s dimbar
Art.nr. 5657046153
R7s-lampor är linjära stavljuskällor som typiskt används i uplights, strålkastare, utomhusarmaturer och arbetsbelysning, där det krävs kraftigt ljus och kompakt design. R7s-sockeln används både till halogen- och LED-ljuskällor och känns igen på den avlånga stavformen med kontakt i båda ändar.
Art.nr. 5657046153
Art.nr. 5657046140
Art.nr. 5650001399
Art.nr. 19177123
Art.nr. 5657028964
Art.nr. 5657028948
Art.nr. 5657028951
Art.nr. 5657022274
Art.nr. 2050610914
Art.nr. 2050610862
Art.nr. 5657022261
Art.nr. 5657022258
Art.nr. 19904369
Art.nr. 5652000877
Art.nr. 202006
Art.nr. 392004
Art.nr. 202037
Art.nr. 40275
Art.nr. 40279
Art.nr. 40271
Art.nr. 40503000944425